Zaměstnání

Zaměstnání u MALINA – Safety s.r.o.

Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici „Montážní dělník/dělnice“ pro dvousměnný provoz.

Náplň práce:

  • Montáž, šroubování a lepení plastových dílů
  • Pájení elektronických součástek
  • Kompletace a testování malých elektrotechnických zařízení

Požadujeme:

  • vzdělání min. ÚSO
  • aktivní přístup k práci
  • manuální zručnost
  • svědomitost

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení,
  • týden dovolené navíc,
  • 3 dny Sick Days,
  • příspěvek na stravování,
  • multisport kartu,
  • příspěvek na volnočasové aktivity pro děti,
  • pololetní odměny,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • profesní rozvoj

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

Kateřina Štruplová

tel.: 483 356 664

e-mail: katerina.struplova@malina-safety.cz

Pokud jste zde nenašli vhodné pracovní místo a přesto máte zájem u naší firmy pracovat, zašlete nám svůj životopis na výše uvedený kontakt a my Vás v případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, pozveme na pohovor.